en
pl

Gala Złoty Medal - Wybór Konsumentów 2019

Znalezienie się w gronie trzydziestu laureatów nagrody Złoty Medal – Wybór Konsumentów nie jest łatwe. W 2018 roku 311 produktów zgłoszonych do konkursu o Złoty Medal zyskało uznanie Sądu Konkursowego, oceniającego produkty według ściśle ustalonych kryteriów. Z tej grupy konsumenci wybrali swoich faworytów – elitarną grupę innowacyjnych produktów, które idealnie wpisują się w rynkowe potrzeby. Rozdanie nagród odbyło się na uroczystej Gali dnia 12 kwietnia 2019 w Garden City na terenie MTP

Inteligentny poszukiwacz usterek

Inteligentny dyspozytor znajdzie awarię w sieci Innowacje znajdują szerokie zastosowanie także w tradycyjnych branżach i sektorach gospodarki. Najlepszy przykład to Badawczo-Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki MIKRONIKA, jeden z ważniejszych krajowych dostawców rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej, opartych na własnym oprogramowaniu i bazie sprzętowej. Firma otrzymała Złoty Medal – Wybór Konsumentów za System automatyki FDIR zintegrowany z systemem SCADA DMS SYNDIS RV. Skomplikowane? Tylko na pierwszy rzut oka.

Elektromobilność potrzebuje nowych rozwiązań

Podczas tegorocznego kongresu MOVE Mobility & Vehicles, towarzyszącego targom Poznań Motor Show, uczestnicy debat i dyskusji podkreślali, że inwestycje w infrastrukturę to warunek do rozwoju elektromobilności. Polskie firmy są już gotowe do dostarczania systemów, dzięki którym użytkownicy mogą szybko, wygodnie i bezpiecznie naładować auto na parkingu i mają nad tym procesem pełną kontrolę. Taki właśnie system inteligentnego ładowania samochodów elektrycznych stworzyła firma POWER EV.

Symulator zagrożeń dla budynków użyteczności publicznej - innowacja w dziedzinie PPOŻ

Nowe technologie coraz odważniej wkraczają także do edukacji, o czym świadczy kolejny już Złoty Medal i Wybór Konsumentów dla firmy MLabs z Poznania. W ubiegłym roku nagrodzony został Symulator zagrożeń pożarowych dla domów. W tym roku MLabs odbierze nagrodę za Symulator zagrożeń dla budynków użyteczności publicznej. Symulator zagrożeń dla budynków użyteczności publicznej to autorska metoda, dzięki której szkolenia z zagrożeń pożarowych mogą być przeprowadzane w skuteczny i przystępny sposób.

Smart rejestrator do badania EKG metodą HOLTERA

Firma ASPEL S.A. z Zabierzowa to wielokrotny Złoty Medalista Targów Poznańskich za urządzenia do rehabilitacji. W tym roku Nagroda Konsumentów przypadła twórcom sprzętu medycznego za wygodny, nowoczesny i praktyczny Rejestrator AsPEKT 712 v.301 służący do badania EKG metodą Holtera. Oprogramowanie rejestratora jest przeznaczone jest do instalacji na urządzeniach z systemem Android, wyposażonych w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. Więc każdy może zainstalować je na swoim smartfonie.

Zestaw Internetu Domowego 300 to najszybszy Internet na rynku

Zestaw Internetu Domowego 300 to najnowsze rozwiązanie technologiczne, które zapewnia dostęp do szerokopasmowego Internetu LTE w lokalizacjach, gdzie dotychczas było to nieosiągalne, a także obsługuje technologię LTE Advanced. To pierwszy na polskim rynku sprzęt, który obsługuje prędkość do 300 Mb/s oraz pozwala zwiększyć obszar zasięgu i siłę sygnału poprzez eliminację tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku. Zestaw, wyróżniony podczas targów Poznań Media Expo, powstał w firmie InterPhone Service z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat.

Ogórek Zefir F1 został wyróżniony na targach Gardenia

Ogórki od lat obecne są w polskiej kuchni. Jest wiosna, więc już zaczynamy tęsknić za małosolnymi. A gdyby tak można było zrobić je wcześniej niż zwykle? O tym pomyśleli specjaliści z Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim, którzy wyhodowali Ogórek Zefir F1 - wczesną odmianę mieszańcową, przeznaczoną na małosolne i do kwaszenia. Zefir F1 został wyróżniony na targach Gardenia. Jest to odmiana wyjątkowo odporna na choroby i jak zapewnia producent bardzo smaczna.

Złoty Medal Wybór Konsumentów 2019 - To wartościowe wyróżnienie w branży

Znalezienie się w gronie trzydziestu laureatów nagrody Złoty Medal – Wybór Konsumentów nie jest łatwe. W 2018 roku 311 produktów zgłoszonych do konkursu o Złoty Medal zyskało uznanie Sądu Konkursowego, oceniającego produkty według ściśle ustalonych kryteriów. Z tej grupy konsumenci wybrali swoich faworytów – elitarną grupę innowacyjnych produktów, które idealnie wpisują się w rynkowe potrzeby.

Symulator - unikalny na skalę światową

Wywiad z Błażejem Sołtowskim z firmy MLabs, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach POL-EKO SYSTEM 2017 w kategorii specjalnej EDUKACJA za produkt Symulator Zagrożeń Pożarowych - domek jednorodzinny

Mebel zdobiony kryształami Svarowskiego

Wywiad z Zenonem Klorkiem z firmy Perlitta Meble, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach MEBLE POLSKA 2017 za Komodę trzy-szufladową na wysoki połysk.

Skaner 3D body

Wywiad z Zbigniewem Łuczakiem z firmy IT Promo, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach FIT EXPO 2017 za Skaner 3D Body do skanowania sylwetek ludzkich.

Bezkompromisowy produkt dla branży budowlanej

Wywiad z Tomaszem Kurkowiakiem z firmy STROPEX, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach BUDMA 2017 za produkt Energooszczędny Montaż Okien

Złoty Medal przede wszystkim za innowacyjność!

Wywiad z prof. dr hab. inż. Aleksandrą Rakowską - Przewodniczącą Kapituły Konkursowej konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach GreenPOWER i ExpoPOWER

Pierwszy zdrowy Energy Drink

Wywiad z Dariuszem Gibczyńskim z firmy LA-SAD TRADE, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Polagra Food 2017 za napój YABU

Nawóz, który poprawia wygląd bukszpanów

Wywiad z Małgorzatą Huras oraz Michałem Sobotą z CENTRUM ZIELENI, które otrzymało nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach GARDENIA 2017 za nawóz TOPBUXUS HEALTH MIX

Zdrowe opalanie bez promieni UV

Wywiad z Robertem Szymonikiem z Sunny Mist Polska Sp. z o.o., która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Beauty Vision 2017 za kabinę do nakładania kosmetyków metodą natryskową.

Przełom w przemyśle odlewniczym

Wywiad z Agnieszka Domagałą-Goleniowską oraz Bogumiłą Wieczorek z firmy PEDMO S.A., która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Nauka Dla Gospodarki 2018 za reaktor do sferoidyzacji.

Wielkość 50 mm - nośność 100 kg

Wywiad z Michałem Lisiakiem z firmy TENTE Sp. z o.o., która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Furnica 2017 za kółko Linea Load 50

Jedyny robot łączący profile w technologii kształtowej

Wywiad z Teresą Paszke z firmy FIMEC Polska, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach WindoorTech za produkt Robot SL-4-FF-EVO

Jeden z najbardziej ekologicznych produktów na polskim rynku

Wywiad z Mateuszem Grabarczykiem z firmy PV Energia Polska, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach GreenPOWER za produkt PV Energia Optima

Monitoring produkcyjny w branży technologii spożywczej

Wywiad z Marcinem Rosieckim oraz z Łukaszem Szczepaniakiem z firmy 7TECHNOLOGY, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Polagra Tech 2017 za System monitorujący 7MES

Materace dla aktywnych

Wywiad z Markusem Meierem z firmy M&K Foam, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Meble Polska za Materac Czwarty Etap.

Kukurydza zdrowa i wolna od GMO

Rozmowa z Henrykiem Cygertem, konstruktorem z Hodowli Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR, Smolice, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentówna targach Polagra Premiery za Odmianę mieszańcową kukurydzy ROSOMAK. Więcej o nagrodzie –

Nowoczesne i ekologiczne,

Rozmowa z Januszem Bukszyńskim, prezesem firmy Iwona Pellets, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Kominki za

Prestiżowa nagroda doceniana przez klientów

Rozmowa z Joanną Zagałą z firmy ECO TRADE, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach POLAGRA TECH za Kompozycję deseru niskocukrowego KONWALIA na bazie biszkoptu niskocukrowego “INDIANA” i galaretki ze stevią.

Złoty Medal daje lepszą rozpoznawalność.

Tak wyróżnienie ocenia Roman Ogaza, konstruktor w firmie ENTE, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Sawo za produkt AWIA Horyzont® System wykrywania kolizji na drodze maszyna – człowiek.

Z tą nagrodą łatwiej jest się przebić.

Rozmowa z Zenonem Sztobrymem prezesem i właścicielem firmy Pionart, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Budma za system szalunkowy Rhino.

Potrzeba zrodziła nasz produkt.

Rozmowa z Mariuszem Pałubickim, konstruktorem z firmy SPIRVENT, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach GREENPOWER za Bezprzewodowy monitor energii Watta.

Ludzie pytają o tę nagrodę.

Wywiad z Piotrem Stachowiczem z firmy Suwary, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Taropak za Kanister K 5SOR.

Jedno urządzenie zamiast wielu.

Wywiad z Adamem Klemontowiczem z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Poznań Media Expo za dekoder EVOBOX PVR.

Stoimy czasami przed trudnymi wyborami.

Poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy – mówi prof. Aleksandra Rakowska z Politechniki Poznańskiej, przewodnicząca Komisji Konkursowej targów GreenPower i ExpoPower.

Czym jest nagroda Złoty Medal MTP?

To wyróżnienie przyznajemy od 40 lat, a nagrodę Złoty Medal Wybór – Konsumentów od 2012 roku. Na czym polega fenomen tej nagrody? Jakie aspekty produktów biorą pod uwagę eksperci, którzy przyznają to wyróżnienie? A czym kierują się konsumenci?

Gala Złoty Medal-Wybór Konsumentów

Gala Złoty Medal Wybór Konsumentów już 23.03.2017 roku Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich serdecznie zaprasza.

Złoty Medal MTP-sponsorem prognozy pogody.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich sponsorem prognozy pogody w TVP INFO.

Znajdź produkty oznaczone Złotym Medalem na targach Securex 2016 !

Na targach zabezpieczeń SECUREX 2016 Sąd Konkursowy wybrał aż 31 Złotych Medali. Zapraszamy do obejrzenia relacji z największych targów zabezpieczeń.

Sześć osób jednoczesnie na jednym urządzeniu?

To teraz możliwe, dzięki rozwiązaniu firmy Bodyficient GmbH Niemcy/HMS DA Dawid Pinto - zwycięzcy Złotego Medalu - Wybór Konsumentów targów Fit-Expo 2015! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kolejnych nowości w trakcie tegorocznych targów Fit- Expo 2016, które zaczęły się dzisiaj i potrwają do niedzieli!

Pierwszy na świecie grzejnik wykonany z tworzywa sztucznego

Pierwszy na świecie grzejnik wykonany z tworzywa sztucznego został wyróżniony Złotym Medalem MPT. Zehnder Polska Sp. z o.o. rozmawia z gościem specjalnym targów INSTALACJE 2016 - Natalią Nguyen -

Gala wręczenia Złotych Medali - LOOK, Beauty Vision 2016

Zobacz kto dostał Złote Medale MTP podczas Gali wręczenia Złotych Medali - LOOK, Beauty Vision 2016.

Złoty Medal MTP

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.