en
pl

Złoci medaliści targów Polagra odebrali nagrody!

W pierwszy dzień targów Polagra 2020, laureaci Złotego Medalu odebrali statuetki oraz dyplomy z rąk Wiceprezesa Grupy MTP Filipa Bittnera oraz przewodniczącego sądu konkursowego profesora Henryka Jelenia.

więcej

Złote Medale targów DREMA 2020 wręczone!

Laureaci nagrody Złoty Medal targów DREMA odebrali statuetki oraz dyplomy z rąk Wiceprezesa Zarządu Grupy MTP Filipa Bittnera oraz przewodniczącego sądu konkursowego profesora Jerzego Smardzewskiego - Kierownika Katedry, Kierownika Zakładu Projektowania Mebli, Wydziału Technologii Drewna, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

więcej

Medaliści na Dremie odpowiadają na potrzeby branży

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, których organizatorem jest Grupa MTP, należą do ścisłej czołówki największych wystaw światowych branży obróbki drewna. Tematyka tegorocznej imprezy odpowiada na pojawiające się w gospodarce wyzwania i bazuje na trzech głównych filarach, takich jak: maszyny, narzędzia i urządzenia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, komponenty i dekory do produkcji mebli oraz składowe dla sektora mebli tapicerowanych.

więcej

Targi Dają Więcej! Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców.

Stawiasz pierwsze kroki w biznesie? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje marketingowo-sprzedażowe? Weź udział w darmowych szkoleniach w ramach wydarzenia Targi Dają Więcej dla Poznania w ostatni weekend sierpnia!

więcej

Poznań Moto Fest – setki samochodów i wiele emocji.

Motoryzacja powróciła na Międzynarodowe Targi Poznańskie w świetnym stylu. Ostatni weekend czerwca upłynął pod znakiem pięknej pogody i znakomitych samochodów.

więcej

Targi wracają do gry!

Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

więcej

Firmy wyłudzające dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych znów aktywne !

Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

więcej

Nowy kalendarz na rok 2020

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi terminami wydarzeń realizowanych przez Grupę MTP.

więcej