en
pl

Wzbogaceniem formuły konkursu Złoty Medal MTP jest plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Konkurs rozpoczyna się po ogłoszeniu laureatów konkursu Złoty Medal MTP.

JAK ODDAĆ GŁOS W PLEBISCYCIE?

Głos na, zdaniem konsumentów, najlepszy produkt spośród nagrodzonych Złotym Medalem, oddać można za pośrednictwem strony internetowej www.zlotymedal.com .

Strona internetowa:

  • Wejdź na www.zlotymedal.com .
  • Z lewej strony odszukaj szare menu „Wybór Konsumentów”, a następnie wybierz z listy interesujące Cię targi.
  • Zapoznaj się z informacjami o produktach nagrodzonych Złotym Medalem i kliknij przycisk „Głosuj” przy interesującym Cię artykule. Twój głos automatycznie zostanie dodany do pozostałych.
  • Po kilku sekundach wyświetlone zostaną aktualne wyniki plebiscytu. Dzięki graficznemu przedstawieniu, szybko możesz zorientować się jak radzi sobie Twój faworyt.

Obok aktualnie trwających głosowań, na liście znajdują się także odnośniki do zakończonych, gdzie możesz sprawdzić wyniki z poprzednich imprez targowych.

REGULAMIN KONKURSU

System obsługujący internetową aplikację do głosowania uniemożliwia powtórne oddanie głosu z tego samego komputera (adresu IP) w tym samym dniu.

Międzynarodowe Targi Poznańskie jako Organizator konkursu o prestiżową nagrodę „Złoty Medal – Wybór Konsumentów” dokładają wszelkich starań, aby reguły rywalizacji o iano najlepszego produktu w prowadzonym plebiscycie, były czytelne i transparentne. Dlatego prosimy o przestrzeganie  , zwłaszcza w odniesieniu do zasady, że na poszczególny produkt można oddawać głos jednokrotnie w ciągu dnia - każdy głosujący ma prawo do oddania jednego głosu dziennie. Wielokrotne głosy z jednego adresu IP oddawane w tym samym dniu są usuwane z Systemu i nie są brane pod uwagę podczas wyliczania wyników rywalizacji.