en
pl

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to strategia promocji, która zaczyna się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Siła konkursu o Złoty Medal MTP oraz towarzyszącego mu od 2012 roku plebiscytu Złoty Medal – Wybór Konsumentów rośnie z roku na rok. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą eksponatami na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym i mogą być wzorem dla innych.

Rocznie do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich zgłaszanych jest blisko 500 produktów. Tylko w samym 2018 roku napłynęło 389 zgłoszeń, z czego jury przyznało 311 Złotych Medali.  Od 2010 roku do konkursu zgłoszono 3100 innowacyjnych produktów.

Zgłoszone produkty oceniane są dwuetapowo. Po werdykcie zespołu ekspertów zasiadających w Sądzie Konkursowym, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w trakcie targów na specjalnie przygotowanych do tego Strefach Mistrzów oraz u promotorów mobilnych lub za pośrednictwem strony internetowej nawet miesiąc po zakończeniu targów.

Złoty Medal MTP jest rozpoznawalną marką. Laureaci dumnie prezentują tę prestiżową nagrodę zdobytą na Międzynarodowych Targach Poznańskich, nie tylko w gablotach, lecz posługują się tym motywem na szerszą skalę. Zdobycie najważniejszej nagrody poznańskich targów to okazja by promować innowacyjne produkty i laureaci chętnie z tej możliwości korzystają. Dlaczego tak się dzieje? - Polski eksport bije rekordy, nasze firmy zdobywają kolejne zagraniczne rynki. Zagraniczni partnerzy handlowi dogłębnie sprawdzają wiarygodność polskich dostawców i jakość ich produktów. Złoty Medal, jak i Złoty Medal – Wybór Konsumentów, oprócz wyróżnienia cech samego produktu, jest także certyfikatem wiarygodności jego producentawyjaśnia Jerzy Wonka Prezes Zarządu InfoCredit Service – partner targowego portalu Strefa Wystawcy i Dźwignia Biznesu.

>>>POBIERZ>>>

ulotka_2019_png.png